Startweekend op Terschelling!

Arminius viert haar jaarlijkse startweekend op 17-18-19 oktober op Terschelling! Daar vindt dat weekend het Inspiratiefestival plaats. Dit festival staat helemaal in het teken van de kerk van de toekomst! Arminius zal een programma-onderdeel verzorgen getiteld Gebed voor de Wereld. Dat is een creatief gebed omringd door de ruige duinen, de weidse lucht en het geluid van de zee. Tijdens een wandeling nodigen we iedereen uit alle zintuigen te gebruiken. Gebed en actie komen bij elkaar en we staan stil bij hoe we verantwoordelijk met onze wereld kunnen omgaan.
Dat is één programma-onderdeel op het festival. Verder gaan we op Terschelling gewoon relaxed ons startweekend vieren. We hebben de handen vrij om te genieten van elkaar en van de Wadden. Samen erop uit, gezellig eten en het nieuwe jaar starten. Natuurlijk is er alle ruimte om als je het wilt ook bij allerlei andere activiteiten van het Inspiratiefestival aan te schuiven.

Kom dus gezellig mee naar dit startweekend op een unieke plaats. De kosten voor het gehele weekend zijn 100 euro per persoon. Dat is inclusief de bootreis naar Terschelling (met groepskorting), twee overnachtingen, drie maaltijden per dag én het entreekaartje voor het festival. Je krijgt dus veel, voor relatief weinig geld. Maar mocht dit bedrag toch (te) hoog zijn voor jou, neem dan contact op met Sascha, onze secretaris. Dan gaan we op zoek naar een oplossing. Aanmelden kan ook bij Sascha.
Ons plan is vrijdag 17 oktober de laatste boot van Harlingen naar Terschelling te nemen. Die vertrekt om 19:55 (en we reizen als groep met korting op deze tijd). Om een uur van tevoren aanwezig te zijn, neem je vanaf Utrecht Centraal (bijvoorbeeld) de trein rond 16:20. Die trein- of autoreis naar Harlingen is het enige dat niet in de kosten (100 euro) voor het weekend is inbegrepen. We overnachten met z’n allen als groep in een Stayokay. Zondag 19 oktober aan het eind van de middag nemen we de boot terug.