Oud-besturen

september 2016 – september 2017 Bestuur Jonge Remonstranten

Annemijn Goeree (voorzitter)

Antoinette Schoehuizen (secretaris)

Ries Companjen (penningmeester)

Saskia van der Meer (PR)

Marjolein Burgers (algemeen lid)

 

december 2014 – september 2016

Annemijn Goeree (voorzitter)

Liesbeth Rosen Jacobson (secretaris)Bestuur vanaf 2015

Ries Companjen (penningmeester)

Saskia van der Meer (PR)

 

augustus 2014 – december 2014

Bestuur Jonge Remonstranten 2014Rolf Harkes (voorzitter)

Annemijn Goeree (secretaris)

Ries Companjen (penningmeester)

Matti Gortemaker (PR)

 


december 2013 – augustus 2014

Rolf Harkes (voorzitter)

Wietske Verhagen (secretaris)

Ries Companjen (penningmeester)

Matti Gortemaker (PR)

Annemijn Goeree (algemeen lid)

 

mei 2013 – december 2013

Bestuur Jonge Remonstranten 2013Rolf Harkes (voorzitter)

Wietske Verhagen (secretaris)

Ries Companjen (penningmeester)

Matti Gortemaker (PR)

 

 

september 2012 – mei 2013

Bestuur Jonge Remonstranten 2013aRolf Harkes (voorzitter)

Wietske Verhagen (secretaris)

Ries Companjen (penningmeester)

Matti Gortemaker (PR)

Lilian Roos (algemeen lid)

 

 

februari 2011 – september 2012

Bestuur Jonge Remonstranten 2012Rolf Harkes (voorzitter)

Froukje Harkes-Idzinga (secretaris)

Lilian Roos (penningmeester)

Matti Gortemaker (PR)

 

 

februari 2010 – februari 2011 

Rolf Harkes (voorzitter)

Froukje Idzinga (secretaris)

Lilian Roos (penningmeester)

Matti  Gortemaker (PR)

Wouter Susanna (algemeen lid)

 

december 2007 – februari 2010

Liesbeth Lenselink (voorzitter)

Wouter Susanna (secretaris)

Joost Wery (penningmeester)

 

2006 – december 2007

Jacoline Kroon (voorzitter)

Wouter Susanna (penningmeester)

 

2005 2006

Jacoline Kroon (voorzitter)

Maarten Nollen (secretaris)

Alexandra van Selm (penningmeester)

Martijn Zuiderduin (algemeen lid)

 

2004 – 2005

Jacoline Kroon (voorzitter)

Maarten Nollen (secretaris)

Martijn Zuiderduin (algemeen lid)

 

2003 – 2004

Wouter van Dam (voorzitter)

Jacoline Kroon (secretaris)

Hein Slis (penningmeester)

 

2000 – 2003

Kees Meinema Linders (voorzitter)

Rachel Adriaanse (secretaris)

Katinka Slothouwer (penningmeester?)
Oproep

Arminius wil graag haar ontstaansgeschiedenis (sinds 1997) en haar besturen graag zo goed mogelijk op een rijtje hebben. Weet je meer over Arminius en wie er vroeger in het bestuur (destijds nog: de kerkenraad) gezeten hebben? Of heb je mooie herinneringen aan je tijd bij Arminius die je graag met ons wil delen? Stuur dan een e-mail naar de voorzitter van Arminius.